David Norman van Angling Adventures West Cork, doet verslag vanuit West Cork…

Ik heb net vier korte sessies afgerond waarin ik de terugkerende jonge sportvisser Gavin Fitzmaurice uit County Galway, die over het algemeen op snoek vist in zijn thuiswateren, heb laten kennismaken met de geneugten van het vissen op harder vroeg in het seizoen in West Cork.

Ondanks het over het algemeen koude en winderige weer, wisten we op drie van de vier dagen harder te vangen met behulp van feeder- en oppervlakte-dobbertactieken. Hoogtepunt van de trips was dit exemplaar diklipharder die 4,6 pond woog en nu Gavins persoonlijke record is en de AAWC 2025-gegidste harder om te verslaan!

De diklipharder die 4,6 pond woog.

Ga vissen…

Angling Adventures West Cork

Neem nu contact met mij op om jouw begeleide reis of workshop voor 2025 te regelen – harder, pollak, zeebaars, lipvis, vliegvissen of kunstaas, kajak of vanaf de kust, plus junior witvissen. – david.aawc@gmail.com

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.