Schipper John Fleming houdt van het vissen op haaien. We bedoelen, hij houdt echt van het vissen op haaien!
Dus we denken dat hij deze week zeer tevreden was op de eerste dag dat hij dit seizoen op haaien viste, toen de zeevissers aan boord zes haringhaaien naar de boot wisten te drillen. Bekijk de foto’s hieronder!
Alle haaien werden veilig onthaakt en weer vrijgelaten.



Naast de haringhaai konden de zeevissers ook genieten van mooie sport met lichter materiaal, waarbij ook enkele fraaie zeekoekoeken en rode ponen werden gevangen.


Ga vissen…
Brazen Hussy ll
Schipper: John Fleming
Licentie: 1011 (11 passagiers en 1 bemanningslid)
Basis: Rosaveal, Spiddal, Galway (Afhankelijk van de vissoorten)
Operationeel gebied: Rosaveal, Spiddal en Galway tot zo’n 30 km op zee
Om een dag vissen te boeken met John aan boord van de Brazen Hussy II, kun je contact met hem opnemen op het nummer +353 (0)87 – 7571 320.
Een standaard dag betekent vissen vanaf 9.00 tot 18.00 uur vanuit Rossaveal, Spiddal of Galway, afhankelijk van de vissoorten waarop je je wilt richten. Het vissen op riffen onder de kust op pollak, gul, leng, lipvis, conger en makreel kan binnen tien minuten vanaf het vertrekpunt bereikt worden. De riffen verder uit de kust kosten zo’n 45 minuten varen. De bodemvisserij op ruwe haai, doornhaai, rog, kathaai, tarbot, schol en de gigantische vleet kan binnen een uur bereikt worden, zodat je gegarandeerd bent van vele uren vissen.
Het seizoen voor de visserij op haai begint eind juni en loopt door tot ver in oktober, deze visserij betekent de ultieme adrenalinestoot met hard vechtende blauwe haai en haringhaai; deze vissen worden alle gemerkt en weer teruggezet.
Er zijn diverse gecombineerde pakketten beschikbaar.
Adres: Baile an tSagairt, Spiddal, Co. Galway, Ierland
Telefoon: +353 (0)87 – 7571 320
Facebook: www.facebook.com/BlueSharkAngling
Blue Shark Angling Galway,
Telefoon John Fleming : +353 (0)87 – 7571 320